HAKKIMIZDA

Özel Heykel Sürücü Kursu, 1989 yılında Bursa 'da kurulmuştur.

Kaliteli hizmet anlayışını her zaman en üst düzeyde tutan, 31 yıllık deneyimi ile sektöründe öncü Heykel Sürücü Kursu, hayata bilinçli ve duyarlı sürücüler kazandırmak için büyük bir tutkuyla faaliyetine devam etmektedir.

Heykel Sürücü Kursu, kurucuları Tülay Bilbey ve Kaya Ali Bilbey öncülüğünde, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi misyon edinmiş Yönetim Kadrosu ve alanında en yüksek tecrübeye sahip Eğitmenleri ile eğitimin vazgeçilmez önemine inanmış ve bunu şirket politikası haline getirmiştir.

Hizmet Kalitesi, Güvenilirlik, Kolay Ulaşılabilirlik, Teknoloji, Dürüstlük-Şeffaflık ve Güleryüz, hizmet anlayışımızın vazgeçilmez ögelerindendir.

Bugün, Bursa nın kalbi Kent Meydanı ‘nda %100 Müşteri Memnuniyeti hedefimiz ile ehliyet alım sürecinizin her aşamasında ve mezun olduktan sonra şehir içi yoğun trafik eğitimi ile ileri sürüş teknikleri dahil sizlere her zaman en hızlı ve etkili çözümleri sunuyoruz.

Teknolojik standartları yüksek teorik sınıflarımız ve son model eğitim araçlarımız ile sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edeceğiz.